• Dnes je: Utorok 17. októbra 2017 meniny má Hedviga

Práca vo výrobe blízko hraníc so SR s ubytovaním ZDARMA Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Práca vo výrobe blízko hraníc so SR s ubytovaním ZDARMA

(Ponuka)
 • Prca vo vrobe blzko hranc so SR s ubytovanm ZDARMA
Prijmeme šikovných operátorov/ky do medzinárodnej spoločnosti patriacej k popredným výrobcom káblov a vodičových zväzkov pre automobilový priemysel. Práca je vhodná pre mužov aj ženy. Náplň práce: - výroba káblov a vodičových zväzkov pre automobilový priemysel - obsluha jednoduchých strojov a zariadení na ich výrobu Ponúkame: -mzda 80 - 91 Kč/hod v čistom Týždenné zálohy - stabilné zamestnanie v modernej výrobnej spoločnosti - náklady na cestu so SR v plnej výške preplatené - ubytovanie ZDARMA alebo príspevok na ubytovanie v súkromí vo výške 3 000 Kč osoba/ mesiac - príspevok na stravu a dopravu - príplatky za nadčasy Požadujeme: - Spoľahlivosť - Zodpovedný prístup k práci - Znalosť PC (základy) - Zdravotná spôsobilosť Informácie pre uchádzačov: Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám Váš aktuálny štruktúrovaný životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu alebo nás kontaktujte telefonicky. Kontaktná osoba: Lívia Kubačková e-mail: kubackova@jobs4joy.cz tel. č: 0949 498 384 Adresa: Dúbravská cesta 2 Bratislava 841 04

Cena: v texte €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0949498384 Email: kubackova@jobs4joy.cz
Mesto:Inzerát pridaný:20.04.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: praca brigada

Podobné inzeráty

 • ika - Franczsko

  Šička - Francúzsko

  Spoločnosť INTERWORK ponúka prácu pre šikovnú a spoľahlivú šičku vo Francúzsku - šijú sa plachty na vozíky. Začiatok: September 2016 Požadujeme: - prax v profesii - pro . . .
 • Montri vzduchotechniky - Franczsko

  Montéri vzduchotechniky - Francúzsko

  Miesto: Francúzsko Plat: dohodou Termín: 18/7/2016 Druh: celoročne Popis: ponúkame prácu pre montérov vzduchotechniky. Kompletizácia a montáž vzduchotechnických rozvodov, . . .
 • Hadme ikovnch vestrannch murrov s praxou do Belgicka

  Hľadáme šikovných všestranných murárov s praxou do Belgicka

  Hľadáme šikovných všestranných murárov s praxou do Belgicka. Náplň práce: Murárske práce, murovanie priečok, vonkajšie fasády, klinker fasády, výstavba radových domov. . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Práca vo v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Práca vo v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!