inzeraty
Dnes je Pondelok 26. júna 2017 meniny má Adriána
Vyh?ada? v Pozri:
Práca vo výrobe blízko hraníc so SR s ubytovaním ZDARMA Inzeraty.Pozri.sk - Inzeráty, Inzerát, Inzercia, Bazár

 26.06.17

Basketbalistky Španielska vo finále pokorili Francúzky, stali sa novými majsterkami Európy
PRAHA 25. júna (WebNoviny.sk) - Novými európskymi šampiónkami v basketbale sa stali reprezentantky Španielska, ktoré v nedeľňajšom finále v Prahe na záver turnaja v Česku zdolali...

Práca vo výrobe blízko hraníc so SR s ubytovaním ZDARMA

(Ponuka)
Prijmeme šikovných operátorov/ky do medzinárodnej spoločnosti patriacej k
popredným výrobcom káblov a vodičových zväzkov pre automobilový priemysel. Práca
je vhodná pre mužov aj ženy.

Náplň práce:
- výroba káblov a vodičových zväzkov pre automobilový priemysel
- obsluha jednoduchých strojov a zariadení na ich výrobu

Ponúkame:
-mzda 80 - 91 Kč/hod v čistom
Týždenné zálohy
- stabilné zamestnanie v modernej výrobnej spoločnosti
- náklady na cestu so SR v plnej výške preplatené
- ubytovanie ZDARMA alebo príspevok na ubytovanie v súkromí vo výške 3 000 Kč
osoba/ mesiac
- príspevok na stravu a dopravu
- príplatky za nadčasy

Požadujeme:
- Spoľahlivosť
- Zodpovedný prístup k práci
- Znalosť PC (základy)
- Zdravotná spôsobilosť
Informácie pre uchádzačov:
Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám Váš aktuálny štruktúrovaný
životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu alebo nás kontaktujte telefonicky.

Kontaktná osoba:
Lívia Kubačková
e-mail: kubackova@jobs4joy.cz
tel. č: 0949 498 384
Adresa: Dúbravská cesta 2
Bratislava 841 04

Cena: v texte ?
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0949498384 Email: kubackova@jobs4joy.cz
Mesto:ČR Inzerát pridaný:20.04.2017
?a??ie inzeráty s tejto sekcie: praca brigada

Kvalifikovaní pracovníci na rôzne pozície Nemecko
Práca pre elektrikárov, inštalatérov, zámočníkov, zváračov, maliarov a iné kvalifikované pracovné pozície do NEMECKA. Práca na HPP, mzda od 9 - 13 €/hod- závisí od pracovnej pozí . . .

Cena:
0 ? 0,-Sk   Inzerát pridaný:22.06.2017

Elektromontážne práce - Francúzsko-Slovensko
Spoločnosť INTERWORK ponúka prácu pre elektrikárov (priemyselná inštalácia). Pre nášho klienta vo Francúzsko hľadáme šikovných elektrikárov, na demontáž linky v PSA Rennes, násle . . .

Cena:
dohodou ? 0,-Sk   Inzerát pridaný:20.06.2017

Pomoc.nekval.prac Holandsko potravinárstvo
Náplň práce: Pracuje sa v potravinárskych fabrikách spravidla s mäsovými výrobkami, prípadne cukrovinkami – balenie, triedenie, rezanie, oddeľovanie mäsa, etiketovanie, vykladanie . . .

Cena:

<< Spä?

Ná? tipy:
Skúste h?ada? Praca vo v Katalogu www.pozri.sk

Skúste h?ada? Praca vo v ?a??ích inzerátoch

Pocasie.pozri.sk Po?asie na 10 dní    Správy na ka?dý de?  Reality z celého Slovenska

inzeraty zadarmo