inzeraty
Dnes je Piatok 28. apríla 2017 meniny má Jarmila
Vyhľadať v Pozri:
Práca vo výrobe blízko hraníc so SR s ubytovaním ZDARMA Inzeraty.Pozri.sk - Inzeráty, Inzerát, Inzercia, Bazár

 28.04.17

Rusko je pripravené poskytnúť Hitlerovu lebku na potvrdenie jej pravosti
 MOSKVA 28. apríla (WebNoviny.sk) - Štátny archív Ruskej federácie (GARF) je pripravený poskytnúť časť lebky bývalého nacistického vodcu Adolfa Hitlera na akýkoľvek test s...

Práca vo výrobe blízko hraníc so SR s ubytovaním ZDARMA

(Ponuka)
Prijmeme šikovných operátorov/ky do medzinárodnej spoločnosti patriacej k
popredným výrobcom káblov a vodičových zväzkov pre automobilový priemysel. Práca
je vhodná pre mužov aj ženy.

Náplň práce:
- výroba káblov a vodičových zväzkov pre automobilový priemysel
- obsluha jednoduchých strojov a zariadení na ich výrobu

Ponúkame:
-mzda 80 - 91 Kč/hod v čistom
Týždenné zálohy
- stabilné zamestnanie v modernej výrobnej spoločnosti
- náklady na cestu so SR v plnej výške preplatené
- ubytovanie ZDARMA alebo príspevok na ubytovanie v súkromí vo výške 3 000 Kč
osoba/ mesiac
- príspevok na stravu a dopravu
- príplatky za nadčasy

Požadujeme:
- Spoľahlivosť
- Zodpovedný prístup k práci
- Znalosť PC (základy)
- Zdravotná spôsobilosť
Informácie pre uchádzačov:
Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám Váš aktuálny štruktúrovaný
životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu alebo nás kontaktujte telefonicky.

Kontaktná osoba:
Lívia Kubačková
e-mail: kubackova@jobs4joy.cz
tel. č: 0949 498 384
Adresa: Dúbravská cesta 2
Bratislava 841 04

Cena: v texte €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0949498384 Email: kubackova@jobs4joy.cz
Mesto:ČR Inzerát pridaný:20.04.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: praca brigada

Hľadáme operátorov výroby Trnava- Zavar
Práca vhodná pre mužov aj ženy. Náplň práce: -Zabezpečovať bezprostrednú výrobu automobilov z hľadiska kvality, množstva a času vo výrobných prevádzkach zvarovňa, lakovňa alebo . . .

Cena:
884 € 26631,-Sk   Inzerát pridaný:19.04.2017

Zvárač CO2- Zámočník-palič – Trnava
Zvárač CO2- Zámočník-palič  – Trnava
Ponúkame prácu pre živnostníkov s praxou na pozícii zvárač CO2, alebo zámočník-palič vo firme zaoberajúcou sa opravou železničných vozňov, výrobou nákladných železničných vozňov, . . .

Cena:
dohodou € 0,-Sk   Inzerát pridaný:21.04.2017

Kvalifikovaní pracovníci na rôzne pozície Nemecko
Práca pre elektrikárov, inštalatérov, zámočníkov, zváračov, maliarov a iné kvalifikované pracovné pozície do NEMECKA. Práca na HPP, mzda od 9 - 13 €/hod- závisí od pracovnej pozí . . .

Cena:
0 € 0,-Sk   Inzerát pridaný:20.04.2017

Náš tipy:
Skúste hľadať Praca vo v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Praca vo v ďaľších inzerátoch

Pocasie.pozri.sk Počasie na 10 dní    Správy na každý deň  Reality z celého Slovenska

inzeraty zadarmo