inzeraty
Dnes je Streda 24. mája 2017 meniny má Ela
Vyhľadať v Pozri:
PONUKA PRÁCE-SPOLUPRÁCE- údržba-oprava robotov!!! Inzeraty.Pozri.sk - Inzeráty, Inzerát, Inzercia, Bazár

 24.05.17

Neprekonateľný James Bond. Ako osobnosti reagovali na úmrtie Rogera Moorea?
BRATISLAVA 23. mája (WebNoviny.sk) - Vo veku 89 rokov zomrel anglický herec Roger Moore. Rodák z Londýna naposledy vydýchol dnes vo Švajčiarsku v dôsledku rakoviny. Na úmrtie...

PONUKA PRÁCE-SPOLUPRÁCE- údržba-oprava robotov!!!

(Ponuka)
Ponúkame prácu pre elektrikárov/mechanikov – na živnosť/na dohodu, prípadne
spoluprácu pre s.r.o.
Ide o údržbu a opravu robotov (KUKA, FNUK, ABB) v automobilov priemysle v Trnave.

Práce sa vykonávajú iba v nedeľu, v pravidelných intervaloch, dlhodobá spolupráca
(minimálne však 1 rok).
Potrebná prax a skúsenosti v obore.
V prípade záujmu nás kontaktujte mailom alebo telefonicky.

Cena: dohodou €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0917104168 Email: praca@interwork.sk
Mesto:Trnava Inzerát pridaný:20.03.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: praca brigada

Zberačka šampiňonov v Irsku
Práca je vhodná hlavne pre ženy prípadne pre páry. Miesto práce:Rôzne časti Irska – bude upresné pri nástupe. Nástup(termín príletu) odchody každý týždeň / Jún/ Hlavné povinnosti: . . .

Cena:
0 € 0,-Sk   Inzerát pridaný:18.05.2017

Montéri-zámočníci-zvárači - Francúzsko
Hľadáme zručných a skúsených montérov/zámočníkov/zváračov, jednotlivcov aj partie na montáž dopravníkových dráh vo Francúzsku. Začiatok: 3.7.2017 Požadujeme: - prax v profesii . . .

Cena:
dohodou € 0,-Sk   Inzerát pridaný:23.05.2017

Pomoc.nekval.prac Holandsko potravinárstvo
Náplň práce: Pracuje sa v potravinárskych fabrikách spravidla s mäsovými výrobkami, prípadne cukrovinkami – balenie, triedenie, rezanie, oddeľovanie mäsa, etiketovanie, vykladanie . . .

Cena:

Náš tipy:
Skúste hľadať PONUKA PRACESPOLUPRACE v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať PONUKA PRACESPOLUPRACE v ďaľších inzerátoch

Pocasie.pozri.sk Počasie na 10 dní    Správy na každý deň  Reality z celého Slovenska

inzeraty zadarmo