• Dnes je: Štvrtok 19. októbra 2017 meniny má Kristián

Opatrovateľka, zdravotna sestra Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Opatrovateľka, zdravotna sestra

(Ponuka)
 • Opatrovateka, zdravotna sestra
Sme personalna agentura Atena a ponúkame prácu pre opatrovateľky,opatrovatelov, zdravotne asistentky , zdravotné sestry do Rakúska, Nemecka, Anglicka ... Plat do 2800 eur. Podmienkou je zakladna znalosť nemeckého/anglického jazyka a ukončený opatrovateľský kurz/zdravotná škola, popripade skusenosti . Zaroveň Vam preplatime 150 eur z opatrovatelskeho alebo jazykoveho kurzu. Do Anglicka, Nemecka nie je potrebný opatrovateľský kurz.Opatrovateľky/opatrovatelia sú v Anglicku zaškolení. V Anglicku mame aj opatrovanie deti, pracu pre mlade pary a pracu počas letnych prazdnin.Do Nemecka hladame aj gazdinne do domacnosti. Mame aj DOMOVY DOCHODCOV pre zdravotne sestry .Pre bližšie informacie volajte: Gavurikova Janka +421917173171,janka.gavurikova@atena.sk

Cena: 1400 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0917173171 Email: janka.gavurikova@atena.sk
Mesto:Koice Inzerát pridaný:16.04.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: praca brigada

Podobné inzeráty

 • Prca na doma na privyrobenie

  Práca na doma na privyrobenie

  Ponúkam prácu na doma - možnosť privyrobiť si z pohodlia domova pomocou Vášho počítača. Vhodné pre študentov, mamičky na materskej, dôchodcov alebo aj popri zamestnaní. Práca . . .
 • PONUKA PRCE-SPOLUPRCE-elektrikri

  PONUKA PRÁCE-SPOLUPRÁCE-elektrikári

  Ponúkame prácu pre elektrikárov – živnostníkov, prípadne spoluprácu s partiami živnostníkov s.r.o., alebo firmami. Ide o krátkodobý projekt – odstávkové práce v automobilo . . .
 • ika - Franczsko

  Šička - Francúzsko

  Spoločnosť INTERWORK ponúka prácu pre šikovnú a spoľahlivú šičku vo Francúzsku - šijú sa plachty na vozíky. Začiatok: September 2016 Požadujeme: - prax v profesii - pro . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Opatrovateuka zdravotna v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Opatrovateuka zdravotna v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!