• Dnes je: Piatok 18. augusta 2017 meniny má Elena, Helena

Opatrovateľka, zdravotna sestra Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Opatrovateľka, zdravotna sestra

(Ponuka)
 • Opatrovateka, zdravotna sestra
Sme personalna agentura Atena a ponúkame prácu pre opatrovateľky,opatrovatelov, zdravotne asistentky , zdravotné sestry do Rakúska, Nemecka, Anglicka ... Plat do 2800 eur. Podmienkou je zakladna znalosť nemeckého/anglického jazyka a ukončený opatrovateľský kurz/zdravotná škola, popripade skusenosti . Zaroveň Vam preplatime 150 eur z opatrovatelskeho alebo jazykoveho kurzu. Do Anglicka, Nemecka nie je potrebný opatrovateľský kurz.Opatrovateľky/opatrovatelia sú v Anglicku zaškolení. V Anglicku mame aj opatrovanie deti, pracu pre mlade pary a pracu počas letnych prazdnin.Do Nemecka hladame aj gazdinne do domacnosti. Mame aj DOMOVY DOCHODCOV pre zdravotne sestry .Pre bližšie informacie volajte: Gavurikova Janka +421917173171,janka.gavurikova@atena.sk

Cena: 1400 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0917173171 Email: janka.gavurikova@atena.sk
Mesto:Koice Inzerát pridaný:16.04.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: praca brigada

Podobné inzeráty

 • Opatrovate-ka - Nemecko

  Opatrovateľ-ka - Nemecko

  Opatrovateľ/ka - Nemecko ŽIADNE POPLATKY!!! Registrácia – ZDARMA a NEZÁVÄZNE! Pracovná zmluva Náplň práce  - práca opatrovateľky seniorov v rodinách Nemecko - pomoc p . . .
 • Sadrokartnisti-Franczsko

  Sadrokartónisti-Francúzsko

  Spoločnosť INTERWORK hľadá šikovných pracovníkov s praxou na pozíciu sadrokartónista, ide o prácu vo Francúzsku – prerábajú sa byty. Požiadavky: -samostatná práca - znal . . .
 • Prca pre opatrovateku v Nemecku

  Práca pre opatrovateľku v Nemecku

  Ľahké pracovné miesto do Mníchova s nástupom ihneď! Hľádáme opatrovateľku o 104-ročnému pánovi, ktorý je na svoj vek relatívne fit. Meria 165cm, váži 60kg a je zaradený . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Opatrovateuka zdravotna v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Opatrovateuka zdravotna v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!