• Dnes je: Nedeľa 18. februára 2018 meniny má Jaromír

Opatrovateľka, zdravotna sestra Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Opatrovateľka, zdravotna sestra

(Ponuka)
 • Opatrovateka, zdravotna sestra
Sme personalna agentura Atena a ponúkame prácu pre opatrovateľky,opatrovatelov, zdravotne asistentky , zdravotné sestry do Rakúska, Nemecka, Anglicka ... Plat do 2800 eur. Podmienkou je zakladna znalosť nemeckého/anglického jazyka a ukončený opatrovateľský kurz/zdravotná škola, popripade skusenosti . Zaroveň Vam preplatime 150 eur z opatrovatelskeho alebo jazykoveho kurzu. Do Anglicka, Nemecka nie je potrebný opatrovateľský kurz.Opatrovateľky/opatrovatelia sú v Anglicku zaškolení. V Anglicku mame aj opatrovanie deti, pracu pre mlade pary a pracu počas letnych prazdnin.Do Nemecka hladame aj gazdinne do domacnosti. Mame aj DOMOVY DOCHODCOV pre zdravotne sestry .Pre bližšie informacie volajte: Gavurikova Janka +421917173171,janka.gavurikova@atena.sk

Cena: 1400 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0917173171 Email: janka.gavurikova@atena.sk
Mesto:Koice Inzerát pridaný:16.04.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: praca brigada

Podobné inzeráty

 • Zber jablk a hrozna v Taliansku

  Zber jablk a hrozna v Taliansku

  Jedná sa o sezónnu brigádu na 4 týždne 3+1(jablká a hrozno).Ubytovanie a strava je zabezpečená. Odvoz individuálne,alebo spoločne.Odchod je v sobotu 28.10.Ide o oblasť na severe T . . .
 • eriavnik nstup ihne Rosenheim-Bavorsko Nemecko

  Žeriavnik nástup ihneď Rosenheim-Bavorsko Nemecko

  Žeriavnik nástup ihneď Rosenheim/Bavorsko Nemecko Práca na trvalý pracovný pomer na nemeckú pracovnú zmluvu. Podmienka auto a nemecký jazyk. Vek do 62 rokov. Hľadáme 1 žeriav . . .
 • Tesr- Holandsko-Nemecko (2300-netto-mesiac)

  Tesár- Holandsko-Nemecko (2300€-netto-mesiac)

  Máte skúsenosti ako tesár- šalovač alebo ako drevo tesár, tak hľadáme práve Vás. Pracuje sa v rôznych lokalitách po celom Holandsku alebo Nemecku pre veľké firmy. Zmluva je . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Opatrovateuka zdravotna v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Opatrovateuka zdravotna v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!