• Dnes je: Štvrtok 26. apríla 2018 meniny má Jaroslava

Opatrovateľka, zdravotna sestra Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Opatrovateľka, zdravotna sestra

(Ponuka)
 • Opatrovateka, zdravotna sestra
Sme personalna agentura Atena a ponúkame prácu pre opatrovateľky,opatrovatelov, zdravotne asistentky , zdravotné sestry do Rakúska, Nemecka, Anglicka ... Plat do 2800 eur. Podmienkou je zakladna znalosť nemeckého/anglického jazyka a ukončený opatrovateľský kurz/zdravotná škola, popripade skusenosti . Zaroveň Vam preplatime 150 eur z opatrovatelskeho alebo jazykoveho kurzu. Do Anglicka, Nemecka nie je potrebný opatrovateľský kurz.Opatrovateľky/opatrovatelia sú v Anglicku zaškolení. V Anglicku mame aj opatrovanie deti, pracu pre mlade pary a pracu počas letnych prazdnin.Do Nemecka hladame aj gazdinne do domacnosti. Mame aj DOMOVY DOCHODCOV pre zdravotne sestry .Pre bližšie informacie volajte: Gavurikova Janka +421917173171,janka.gavurikova@atena.sk

Cena: 1400 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0917173171 Email: janka.gavurikova@atena.sk
Mesto:Košice Inzerát pridaný:16.04.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: praca brigada

Podobné inzerátyPridaj inzerát >>>

 • Zmonci - Raksko wels

  Zámočníci - Rakúsko wels

  Miesto: Rakúsko (Wels) Plat: dohodou Termín: 12.6.2017 Popis: ponuka práce pre partie živnostníkov, ale aj jednotlivcov na zákazku do Rakuska: Odstávkové práce - zlievareň (Wel . . .
 • Prca na TPP v Preove

  Práca na TPP v Prešove

  Mame pre teba jednoduchú prácu . Tvojou náplňou práce bude výroba a montáž káblových zväzkov do svetiel automobilov exkluzívnych značiek. Práca na TPP, máš na výber medzi 8h . . .
 • Ponuka prce v zahrani

  Ponuka práce v zahraničí

  Sme v súčasnosti hľadajú povoleni zamestnancov na nasledujúce pracovné ponuky v našom dome v zahraničí: pozície: kuchári, vodič, stráž, dom pomoc, zdravotná sestra, opatrov . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Opatrovateuka zdravotna v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Opatrovateuka zdravotna v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!