• Dnes je: Streda 17. januára 2018 meniny má Nataša

Omietnutá montovaná garáž - celá SR Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Omietnutá montovaná garáž - celá SR

(Ponuka)
 • Omietnut montovan gar - cel SR
 • Omietnut montovan gar - cel SR
Ponúkame alternatívu murovanej garáže s extra nižšou cenou ako je cena garáže murované. Výhodou tejto garáže je nielen cena, ale tiež jej možná premiestniteľnosť a to, že ju môžete mať postavenú do jedného dňa. Do 25m2 nemusíte mať stavebné povolenie. Ide o celopozinkovanú garáž z vonkajšej strany opatrenú striekanú fasádne omietkou KB Farben o zrnitosti 0,2mm. Farbu si vyberte sami z výberu. Za príplatok je možné garáž doplniť sedlovou strechou, sekčnými vrátami, oknom, dverami. Proporcie podľa vašich želanie - vrátane dvoch a viac garáží. Predmet predaja: Sklon strechy dozadu: Rozmer 5085 x 2700 x 2400/2250 (del. X sir. X vys.). Vráta Hormann N80 902 2370 x 2125 vo farbe - hnedá alebo biela (certifikát EN 13241-1). Záruka 10 rokov! Konštrukcia garáže z pozinkovaného materiálu - certifikát. Strecha TRAPEZ T35. Náklady na dopravu a montáž každej garáže sa určujú individuálne. Kovové garáže - garáže s oceľovou konštrukcii sú 50% lacnejšie ako tradičné murované garáže. Rýchla realizácia - Naše plechové garáže staviame počas celého roka za 1 deň. Garáže s omietkou - Estetika a prevedení - vzhľad ako murované. Bezpečná konštrukcia vypočítaná našimi konštruktérmi. Garáž bez obmedzenia - Okrem štandardnej ponuky zhotovujeme garáže v akomkoľvek rozmeru, v ľubovoľnej farbe a podľa vami vypracovaného projektu. Okrem toho vyrábame tiež: - Garážové státie, - Oceľové konštrukcie na individuálnu objednávku. Cena: 37 500 Kč.

Cena: 1500 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 420732480657 Email: garazesomitkou@centrum.cz
Mesto:Cel SR Inzerát pridaný:17.03.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: reality nehnutelnosti

Podobné inzeráty

 • Ubytovanie v Hoteli Galria

  Ubytovanie v Hoteli Galéria

  Hotel Galéria sa nachádza v Bratislave v blízkosti Hlavnej železničnej stanice, rozsiahlou rekonštrukciou prešiel v roku 2014. Ponúka vám kvalitné služby v oblasti ubytovania, str . . .
 • Prenjom zariadenej slnenej garsnky v novostavbe na Vietnamskej ul.,

  Prenájom zariadenej slnečnej garsónky v novostavbe na Vietnamskej ul.,

  Prenájom zariadenej slnečnej garsónky v novostavbe na Vietnamskej ul., 5/8 n.p., s výťahom, v blízkosti nákupného strediska AVION, IKEA, cca 7 min. jazdy od letiska Bratislava, v b . . .
 • Prenjom 2 garzonky v historickom meste na Gorkho ulici.

  Prenájom 2 garzonky v historickom meste na Gorkého ulici.

  Prenájom 2 garzonky v historickom meste na Gorkého ulici. Byt je po kompletnej rekonštrukcií, kompletne zariadený, 3 posch./, výťah, 50m2, hned voľný. Cena. 600 eur. V prípad . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Omietnutá montovaná v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Omietnutá montovaná v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!