• Dnes je: Štvrtok 29. júna 2017 meniny má Peter a Pavol, Petra

ONLINE kurzy angličitiny Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

ONLINE kurzy angličitiny

(Ponuka)
  Ste príliš zanerázdnený ale napriek tomu by ste sa radi zdokonalili v anglickom jazyku? V jazykovej škole CASSI môžete svoj kurz angličtiny absolvovať aj z pohodlia domova alebo počas obednej prestávky v práci. Stačí ak sa prihlásite na ONLINE kurz angličtiny prostredníctvom SKYPE-u a Vaša cesta za vzdelaním sa môže začať. Objavte aj vy čaro tejto alternatívnej formy vzdelávania, ktorá sa teší čoraz väčšej obľube. Naučte sa po anglicky spolu s nami a to kedykoľvek a kdekoľvek 

  Cena: 15 €
  Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk Nezadan Email: cassi@cassi.sk
  Mesto:Zvolen Inzerát pridaný:16.03.2017
  Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: sluzby financie

  Podobné inzeráty

  • Elektrikr Bratislava a okolie-NONSTOP

   Elektrikár Bratislava a okolie-NONSTOP

   Elektrikár Bratislava a okolie-Opravy a montáž elektroinštalácií v panelových bytoch a rodinných domoch .Opravy zásuviek a vypínačov,montáž lustrov.Revízne správy .Kompletné . . .
  • Kurz v ruskom jazyku

   Kurz v ruskom jazyku

   V jazykovej škole CASSI môžete oprášiť svoje vedomosti z RUŠTINY alebo sa naučiť tento krásny jazyk ako úplný začiatočník. Naše kurzy v ruskom jazyku vedie skúsená NATIVE S . . .
  • TEENAGE KURZ ANGLITINY s NATIVE SPEAKEROM

   TEENAGE KURZ ANGLIČTINY s NATIVE SPEAKEROM

   Potrebujete sa zdokonaliť v anglickom jazyku? Radi by ste otestovali svoje vedomosti a zistili ako na tom naozaj ste? Tak práve pre Vás sme pripravili kurzy anglického jazyka s naším N . . .
  • SAHUJEME-PREPRAVME,VYPRACEME

   SŤAHUJEME-PREPRAVÍME,VYPRACEME

   SŤAHOVANIE! Sídlo firmy-Žilina SŤAHOVANIE,v rámci regiónu (Žilinský kraj),SK i EU taktiež smer SK -ČR,AT,D,UK...,prípadne opačne.Samozrejme si vozidlo naložíme aj vylož . . .
  << Späť

  Náš tipy:
  Skúste hľadať ONLINE kurzy v Katalogu www.pozri.sk

  Skúste hľadať ONLINE kurzy v ďaľších inzerátoch