• Dnes je: Pondelok 21. augusta 2017 meniny má Jana

Maturitné kurzy z angličtiny a nemčiny Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Maturitné kurzy z angličtiny a nemčiny

(Ponuka)
 • Maturitn kurzy z anglitiny a neminy
Jazyková škola CASSI ponúka absolvovanie MATURITNÝCH KURZOV ANGLIČTINY a NEMČINY ! Kurzy sú vhodné pre všetkých študentov SŠ. Počas kurzu Vás lektori pripravia na písomnú, ale aj ústnu čast maturitnej skúšky. Neváhajte a absolvujte spolu s nami odbornú prípravu na SPEAKING/ SPRECHEN, WRITING/ SCHREIBEN, LISTENING/ HöRVERSTEHEN aj READING/ LESEVERSTEHEN :) Kurz môžete absolvovať vo forme „ONE TO ONE“ alebo v skupinke svojich spolužiakov (4-6 študentov). Hodiny Vám prispôsobíme tak, aby ste svoju skúšku dospelosti zvládli bez zbytočného stresu a v čo najväčšej pohode. V rámci kurzu Vám ponúkame aj pomoc s vypracovaním maturitných otázok.

Cena: 15 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk Nezadan Email: cassi@cassi.sk
Mesto:Zvolen Inzerát pridaný:16.03.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: sluzby financie

Podobné inzeráty

 • Ubytovanie Bansk Bystrica

  Ubytovanie Banská Bystrica

  Ubytovanie Banska Bystrica 6,5€/noc Naša ubytovňavám ponúka lacné a čisté ubytovanie v Banskej Bystryci. Okrem ubytovaniaponúkame základné služby ako kuchynka ,recepciu a par . . .
 • Predlovanie vlasov

  Predlžovanie vlasov

  Dorábka vlasov- 100prameňov-20e. Odpojienie vlasov -100prameňov 30e. Nadpojiene prinesených vlasov 50e. Dorábka vlasov- 100prameňov-20e. Odpojienie vlasov -100prameňov 30e. . . .
 • Predlovanie vlasov najlacnejie

  Predlžovanie vlasov najlacnejšie

  Ponúkam predlžovanie a zahusťovanie vlasov metódou microring, keratín, eurolock. Predlžovanie Vlasov metódami. microring, keratín, eurolock. Vlásky používam výlučne 100% . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Maturitné kurzy v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Maturitné kurzy v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!