• Dnes je: Utorok 25. júla 2017 meniny má Jakub

Kurzy v RUSKOM JAZYKU Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Kurzy v RUSKOM JAZYKU

(Ponuka)
  V jazykovej škole CASSI môžete oprášiť svoje vedomosti z RUŠTINY alebo sa naučiť tento krásny jazyk ako úplny začiatočník. Naše kurzy v ruskom jazyku vedie skúsená NATIVE SPEAKERKA, ktorá Vám pomôže sa ruským jazykom úplne obklopiť. Ani začiatočníci sa nemusia obáváť, aj nepriek tomu, že lektorka je rodená ruska ovláda slovenčinu na vysokej úrovni takže dorozumieť sa nebude najmenší problém :) Neváhajte a absolvujte kurz v ruskom jazyku na individuálnej hodine alebo v spoločnosti svojích priateľov, kolegov, či známych. Kurzy sú vhodné pre všetky vekové kategórie ako aj jazykové úrovne. Tešíme sa na Vás!

  Cena: 20 €
  Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk Nezadan Email: cassi@cassi.sk
  Mesto:Zvolen Inzerát pridaný:16.03.2017
  Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: vzdelanie knihy

  Podobné inzeráty

  • Letn teenage kurz anglitiny

   Letný teenage kurz angličtiny

   Jazyková škola CASSI otvára prvý júlový týždeň Teenagerskú verziu skupinového kurzu Angličtiny pod vedením Native speaker-a. Kurz bude prebiehať 1 x týždenne v trvaní 60 min . . .
  • Letn teenage kurz anglickho jazyka s native speakerom

   Letný teenage kurz anglického jazyka s native speakerom

   Jazyková škola CASSI otvára prvý júlový týždeň Teenagerskú verziu skupinového kurzu Angličtiny pod vedením Native speaker-a. Kurz bude prebiehať 1 x týždenne v trvaní 60 min . . .
  • Anglicky a slovensky sa ume

   Anglicky a slovensky sa učíme

   Naučím, doučím angličtinu deti, študentov aj dospelých, doučím slovenčinu a literatúru žiakov a študentov základných a stredných škôl a slovenčinu cudzincov.tel 0949620017 . . .
  << Späť

  Náš tipy:
  Skúste hľadať Kurzy v v Katalogu www.pozri.sk

  Skúste hľadať Kurzy v v ďaľších inzerátoch

  Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!