• Dnes je: Utorok 25. júla 2017 meniny má Jakub

KURZY CUDZÍCH JAZYKOV Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

KURZY CUDZÍCH JAZYKOV

(Ponuka)
  Jazyková škola CASSI ponúka kurzy anglického, nemeckého, francúzskeho a ruského jazyka pre všetky jazykové úrovne! Nezáleží na tom, či ste začiatočník, mierne pokročilý alebo pokročilý, s našimi slovenskými lektormi a NATIVE SPEAKERMI si vyberie každý. Obsah hodín prispôsobený na mieru tomu, čo od kurzu potrebujete(všeobecné zameranie, odborné zameranie, obchodná AJ/NJ, ...)! Dôraz na komunikáciu vo vybranom cudzom jazyku už od prvej absolvovanej hodiny. Svoj kurz môžete absolvovať v individuálnej forme, ktorá zabezečí výlučnú pozornosť lektora na VÁS!. Ak uprednostňujete dynamickejšiu formu výučbu, skúste skupinový kurz v spoločnosti 2-4 účastníkov. O možnostiach kurzov sa informujte telefonicky, emailom alebo osobne v našich pobočkách vo Zvolene alebo v Detve.

  Cena: 15 €
  Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk Nezadan Email: cassi@cassi.sk
  Mesto:Zvolen Inzerát pridaný:16.03.2017
  Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: vzdelanie knihy

  Podobné inzeráty

  • Kurzy v RUSKOM JAZYKU

   Kurzy v RUSKOM JAZYKU

   V jazykovej škole CASSI môžete oprášiť svoje vedomosti z RUŠTINY alebo sa naučiť tento krásny jazyk ako úplny začiatočník. Naše kurzy v ruskom jazyku vedie skúsená NATIVE SP . . .
  • Relax a nun AUDI zmenia aj v ivot

   Relax a náučné AUDIÁ zmenia aj váš život

   Máte radi hudbu? Ako by ste sa vám páčilo, keby ste jednoduchým pravidelným počúvaním relaxačných alebo náučných audionahrávok jednoducho, bez problémov - efektívne - vyrie . . .
  • Mnostvo dobrch knh od 3 Eur

   Množstvo dobrých kníh od 3 Eur

   za 3 Eur/ks London - Biely tesá London - Martin Eden Werich - Talianske prázdniny Colfer - Artemis Fowl Gilbert - Norimbergské denníky Pasternak - Môj život Aforizmy troch tis . . .
  << Späť

  Náš tipy:
  Skúste hľadať KURZY CUDZÍCH v Katalogu www.pozri.sk

  Skúste hľadať KURZY CUDZÍCH v ďaľších inzerátoch

  Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!