• Dnes je: Streda 26. júla 2017 meniny má Anna, Hana

Hľadáme operátorky výroby- Bratislava Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Hľadáme operátorky výroby- Bratislava

(Ponuka)
    Náplň práce: • Vykonávanie montážnych a demontážnych prác • Drobná manuálna práca • Výroba a montáž optických káblov. Práca sa realizuje v sede a za pracovným stolom • Pri nástupe je zamestnanec zaškolený na všetky úkony súvisiace s výrobou optických káblov • Následne je zamestnanec zaradený do pracovného procesu • Vo väčšine výrobných operácií sa pracuje v sede, ale sú aj úkony, ktoré sa realizujú aj v stoji Plat:680-740 € Ubytovanie: 1€/deň Pracovný čas: 2 zmenný pracovný čas (06.00-14:00,14:00-22:00), víkendy voľné

    Cena: 740 €
    Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk +421908723867 Email: marcela.hegedusova@atena.sk
    Mesto:Koice Inzerát pridaný:13.04.2017
    Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: praca brigada

    Podobné inzeráty

    • Zvrai, zmonci  Franczsko

      Zvárači, zámočníci – Francúzsko

      Spoločnosť Interwork hľadá šikovných zváračov/zámočníkov na prácu vo Francúzsku.Práca je vhodná pre zváračov CO2 - prax nutná Požiadavky: - samostatná práca - čítan . . .
    • Stavebn prce- Holandsko-Nemecko (2100-netto-mesiac)

      Stavebné práce- Holandsko-Nemecko (2100€-netto-mesiac)

      Hľadáme stavebných pracovníkov, ktorí majú skúsenosti z rôznymi murárskymi alebo strechárskymi prácami. Pracuje sa na rôznych veľkých projektoch po celom Holandsku/Nemecku. Uc . . .
    • ika - Franczsko

      Šička - Francúzsko

      Spoločnosť INTERWORK ponúka prácu pre šikovnú a spoľahlivú šičku vo Francúzsku - šijú sa plachty na vozíky. Začiatok: September 2016 Požadujeme: - prax v profesii - pro . . .

    Náš tipy:
    Skúste hľadať Huadáme operátorky v Katalogu www.pozri.sk

    Skúste hľadať Huadáme operátorky v ďaľších inzerátoch

    Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!