• Dnes je: Pondelok 20. novembra 2017 meniny má Félix

Hľadáme operátorky výroby- Bratislava Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Hľadáme operátorky výroby- Bratislava

(Ponuka)
Náplň práce: • Vykonávanie montážnych a demontážnych prác • Drobná manuálna práca • Výroba a montáž optických káblov. Práca sa realizuje v sede a za pracovným stolom • Pri nástupe je zamestnanec zaškolený na všetky úkony súvisiace s výrobou optických káblov • Následne je zamestnanec zaradený do pracovného procesu • Vo väčšine výrobných operácií sa pracuje v sede, ale sú aj úkony, ktoré sa realizujú aj v stoji Plat:680-740 € Ubytovanie: 1€/deň Pracovný čas: 2 zmenný pracovný čas (06.00-14:00,14:00-22:00), víkendy voľné

Cena: 740 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk +421908723867 Email: marcela.hegedusova@atena.sk
Mesto:Koice Inzerát pridaný:13.04.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: praca brigada

Podobné inzeráty

  • ofr do 3,5t na ivnos

    Šofér do 3,5t na živnosť

    Hľadáme šoféra živnostníka s nástupom ihneď na medzinárodnú dopravu (EU) s dodávkovým vozidlom do 3,5t. Požadujeme flexibilitu, dobré orientačné schopnosti, ovládanie cudzie . . .
  • Stavebn prce- Belgicko-Holandsko-Nemecko

    Stavebné práce- Belgicko-Holandsko-Nemecko

    Hľadáme skúsených murárov, obkladačov, dláždičov, pokrývačov, klampiarov, tesárov, štukatérov, maliarov, lešenárov pre prácu do Belgicka/Holandska/Nemecka. Pracuje sa na r . . .
  • Montri - Holandsko (mzda od 1.900 Eur  v istom mesane)

    Montéri - Holandsko (mzda od 1.900 Eur v čistom mesačne)

    Hľadáme skúsených MONTÉROV na brigádu do Amsterdamu ( Holandsko). Ponúkame 4-týždňovú brigádu na hlavný pracovný pomer (holandská pracovná zmluva). Vyžadujú sa skúsenost . . .

Náš tipy:
Skúste hľadať Huadáme operátorky v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Huadáme operátorky v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!