inzeraty
Dnes je Streda 26. apríla 2017 meniny má Jaroslava
Vyhľadať v Pozri:
Hľadáme operátorky výroby- Bratislava Inzeraty.Pozri.sk - Inzeráty, Inzerát, Inzercia, Bazár

 26.04.17

K útoku v Petrohrade sa hlási Prápor Imáma Šamiľa, útok mal rozkázať vodca al-Káidy
PETROHRAD 25. apríla (WebNoviny.sk) - K samovražednému bombovému útoku v petrohradskom metre z 3. apríla sa prihlásila málo známa skupina Prápor Imáma Šamiľa. Vyhlásila, že...

Hľadáme operátorky výroby- Bratislava

(Ponuka)
Náplň práce:
• Vykonávanie montážnych a demontážnych prác
• Drobná manuálna práca
• Výroba a montáž optických káblov. Práca sa realizuje v sede a za pracovným
stolom
• Pri nástupe je zamestnanec zaškolený na všetky úkony súvisiace s výrobou
optických káblov
• Následne je zamestnanec zaradený do pracovného procesu
• Vo väčšine výrobných operácií sa pracuje v sede, ale sú aj úkony, ktoré sa
realizujú aj v stoji
Plat:680-740 €
Ubytovanie: 1€/deň
Pracovný čas: 2 zmenný pracovný čas (06.00-14:00,14:00-22:00), víkendy voľné

Cena: 740 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk +421908723867 Email: marcela.hegedusova@atena.sk
Mesto:Košice Inzerát pridaný:13.04.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: praca brigada

Príjmeme pani na upratovanie domácnosti
Práca môže byť na jeden deň v týždni, alebo celý pracovný týždeň.Podmienka: Bývajúca v Bratislave, znalosť domácich prác na vysokej úrovni, poriadkumilovnosť. Dobré platové podmien . . .

Cena:
5 € 151,-Sk   Inzerát pridaný:18.04.2017

Opatrovateľ-ka - Nemecko
Opatrovateľ/ka - Nemecko ŽIADNE POPLATKY!!! Registrácia – ZDARMA a NEZÁVÄZNE! Pracovná zmluva Náplň práce  - práca opatrovateľky seniorov v rodinách Nemecko - pomoc pri hy . . .

Cena:
1300 € 39164,-Sk   Inzerát pridaný:25.04.2017

ÚDRŽBÁR na čiastočný úväzok
Ponúkame voľné pracovné miesto údržbára v menšom hoteli v Bratislave (bežné elektroinštalačné a vodárske práce, opravy, atď.). Najlepšie z BA a okolia. Požadujeme pracovitosť, char . . .

Cena:
dohodou € 0,-Sk   Inzerát pridaný:18.04.2017

Náš tipy:
Skúste hľadať Hladame operatorky v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Hladame operatorky v ďaľších inzerátoch

Pocasie.pozri.sk Počasie na 10 dní    Správy na každý deň  Reality z celého Slovenska

inzeraty zadarmo