• Dnes je: Štvrtok 29. júna 2017 meniny má Peter a Pavol, Petra

FIREMNÉ KURZY ANGLIČTINY a NEMČINY Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

FIREMNÉ KURZY ANGLIČTINY a NEMČINY

(Ponuka)
  Absolvujte spolu s jazykovou školou CASSI- FIREMNÉ KURZY ANGLIČTINY alebo NEMČINY. Doprajte svojím zamestnancom profesionálny rast, ktorý Vašej firme pomôže upevniť svoje postavenie na trhu a odlíšiť sa od konkurencie. Na našich kurzoch angličtiny/ nemčiny pripravíme Vašich zamestnancov na obchodné rokovania, porady, meetingy so zahraničnými obchodnými partnermi a sponzormi. Naučíme ich všetky potrebné frázy, ktoré sa používajú vo Vašom biznise a naučíme ich ako tvoriť viesť obchodnú korešpondenciu vo vybranom cudzom jazyku. Hodiny môžete vy a vaši zamestnanci absolvovať v našej pobočke, alebo prídu naši lektori za Vami, čím ušetríte čas aj peniaze. Kurzy angličtiny je navyše možné absolvovať aj s NATIVE SPEAKEROM, s pomocou ktorého rýchlo rýchlo zistíte ako na tom so svojími vedomosťami ste. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

  Cena: 20 €
  Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk Nezadan Email: cassi@cassi.sk
  Mesto:Zvolen Inzerát pridaný:16.03.2017
  Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: sluzby financie

  Podobné inzeráty

  • Spracovanie tovnej zvierky , daovho priznania, daovej evidencie

   Spracovanie účtovnej závierky , dańového priznania, daňovej evidencie

   Spracovanie účtovnej závierky Účtovná závierka v sústave podvojného a účtovníctva okrem všeobecných náležitostí obsahuje tieto súčasti: Daňové priznania , súvahu, . . .
  • Brusenie parkiet a renovcia Preov

   Brusenie parkiet a renovácia Prešov

   BRÚSENIE,TMELENIE,LAKOVANIE-OLEJOVANIE PARKIET Používam len najkvalitnejšie laky,oleje,vosky a moridlá od svetových firiem : BONA(švédsko),BLANCHON(francúzsko)OSMO a LOBA (nemec . . .
  • Firemn kurzy anglickho - nemeckho jazyka

   Firemné kurzy anglického - nemeckého jazyka

   Absolvujte spolu s jazykovou školou CASSI- FIREMNÉ KURZY ANGLIČTINY alebo NEMČINY. Doprajte svojím zamestnancom profesionálny rast, ktorý Vašej firme pomôže upevniť svoje postave . . .
  • Kpim star plen tehly

   Kúpim staré pálené tehly

   Kúpim staré pálené tehly z búračiek zo starých domov, môžu byť so znakom aj bez, na tom nezáleží. Odvoz zabezpečím. Len celé kusy ! Na cene sa dohodneme. Len vážny zá . . .
  << Späť

  Náš tipy:
  Skúste hľadať FIREMNÉ KURZY v Katalogu www.pozri.sk

  Skúste hľadať FIREMNÉ KURZY v ďaľších inzerátoch