• Dnes je: Utorok 17. októbra 2017 meniny má Hedviga

Elektronický neviditeľný plot-ohradník Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Elektronický neviditeľný plot-ohradník

(Ponuka)
 • Elektronick neviditen plot-ohradnk
 • Elektronick neviditen plot-ohradnk
Predám neviditeľný plot. Ide o montážnu sadu. Elektrický plot funguje s pomocou elektronického obojku, ktorý pripnete psovi na krk. Do zeme zakopete (nie je nutnosť zakopávať ale je to praktické) izolovaný drôt ktorý funguje ako vysielač a tým určíte psovi hranice ak sa pes k nemu priblíži nasleduje zvukový signál a neskôr elektrický výboj. Obojok je vodotesný. Balenie obsahuje: 1x generátor signálov 1x napájací adaptér pre generátor 1x elektronický vodotesný obojok 1x pár dlhých elektród (pre dlhosrsté psy) 1x pár krátkych elektród (pre krátkosrsté psy) 1x cievka drôtu 300 m s izoláciou 1x slovenský podrobný manuál Takýto plot mám nainštalovaný, mám ho odskúšaný. Pri osobnom stretnutí sa na to vieme pozrieť. Je možnosť objednať aj zvlášť ďalší obojok, ak máte napríklad dvoch psov. Plot funguje aj s viacerými obojkami. Cena za obojok je 15€. Cena za sadu 50€. Možnosť poslať na dobierku. Poštovné je zdarma. Dodanie do 24 hodín.

Cena: 50 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0902653540 Email: predajca30@gmail.com
Mesto:Koice Inzerát pridaný:1.06.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: zvierata rastliny

Podobné inzeráty

 • Anglick buldog len pre nronch

  Anglický buldog len pre náročných

  Ponúkam špičkových anglických buldogov 3 sučky len pre náročných do dobrých rúk ako rodinný miláčik nie na klietkový chov a nie do výkupu! Šteniatka maju mohutnú stavbu tel . . .
 • Brazilsk fila ttka s PP odbr erven 2016

  Brazilská fila štěňátka s PP odběr červen 2016

  ChS od Kuřimské hory nabízí štěňátka z dlouhodobě plánovaného spojení. M: CH. Abigail od Kuřimské hory DKK 0/0 DLK 0/0 O: JCH. Arson Skuhrovský hrádek DKK 0/0 DLK 0/0 (syn le . . .
 • Bionek Fris za vysvden

  Bišonek Frisé za vysvědčení

  Prodám Bišóniky Frisé s PP, po otci z Rakouska. Akce ! V ceně rozvoz po celém Slovensku, ČR a čipování ! Malý, 30cm, bílý, nelínající psík, vypadající jako plyšový medv . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Elektronický neviditeuný v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Elektronický neviditeuný v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!