• Dnes je: Štvrtok 17. augusta 2017 meniny má Milica

Elektronický neviditeľný plot-ohradník Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Elektronický neviditeľný plot-ohradník

(Ponuka)
 • Elektronick neviditen plot-ohradnk
 • Elektronick neviditen plot-ohradnk
Predám neviditeľný plot. Ide o montážnu sadu. Elektrický plot funguje s pomocou elektronického obojku, ktorý pripnete psovi na krk. Do zeme zakopete (nie je nutnosť zakopávať ale je to praktické) izolovaný drôt ktorý funguje ako vysielač a tým určíte psovi hranice ak sa pes k nemu priblíži nasleduje zvukový signál a neskôr elektrický výboj. Obojok je vodotesný. Balenie obsahuje: 1x generátor signálov 1x napájací adaptér pre generátor 1x elektronický vodotesný obojok 1x pár dlhých elektród (pre dlhosrsté psy) 1x pár krátkych elektród (pre krátkosrsté psy) 1x cievka drôtu 300 m s izoláciou 1x slovenský podrobný manuál Takýto plot mám nainštalovaný, mám ho odskúšaný. Pri osobnom stretnutí sa na to vieme pozrieť. Je možnosť objednať aj zvlášť ďalší obojok, ak máte napríklad dvoch psov. Plot funguje aj s viacerými obojkami. Cena za obojok je 15€. Cena za sadu 50€. Možnosť poslať na dobierku. Poštovné je zdarma. Dodanie do 24 hodín.

Cena: 50 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0902653540 Email: predajca30@gmail.com
Mesto:Koice Inzerát pridaný:1.06.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: zvierata rastliny

Podobné inzeráty

 • Bionek Fris Rozvoz v cen

  Bišonek Frisé Rozvoz v ceně

  Prodám malé Tuleňky - Bišonky Frisé s PP po zahraničním otci. 30cm, bílé, nelínající kuličky pro alergiky na zvířecí srst. Naučená čistotě. Rozvoz po celé ČR, Slovensku . . .
 • Detsk maiak opice k prijatiu.

  Detská mačiak opice k prijatiu.

  Detská mačiak opice k prijatiu. Kosmáče sú ako ľudia, než akékoľvek iné zviera. Ktoré sú najbližšie k nám na genetickej úrovni. Takže keď sa dostanete mačiak opice, je to . . .
 • Strihanie psov a maiek

  Strihanie psov a mačiek

  Strihanie psov a mačiek, úprava pazúrikov, čistenie očí, uší... Strihám aj krátkosrstých aby nepĺzli. Zverte do dobrých rúk svojho psíka. Možnosť ostrihať vášho miláčik . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Elektronický neviditeuný v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Elektronický neviditeuný v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!