inzeraty
Dnes je Piatok 28. apríla 2017 meniny má Jarmila
Vyhľadať v Pozri:
Elektromontážne práce - Trnava-Bratislava Inzeraty.Pozri.sk - Inzeráty, Inzerát, Inzercia, Bazár

 28.04.17

Rusko je pripravené poskytnúť Hitlerovu lebku na potvrdenie jej pravosti
 MOSKVA 28. apríla (WebNoviny.sk) - Štátny archív Ruskej federácie (GARF) je pripravený poskytnúť časť lebky bývalého nacistického vodcu Adolfa Hitlera na akýkoľvek test s...

Elektromontážne práce - Trnava-Bratislava

(Ponuka)
ponúka prácu pre elektrikárov (priemyselná inštalácia):
- zapájanie rozvodových skríň
- zapájania robotov
- ťahanie káblov, žľabovanie
- potrebná platná vyhláška elektro
výhody, benefity:
- dobre a načas platená práca
- možnosť dlhodobej spolupráce
Práca vhodná pre jednotlivcov, ako aj pre skupiny.
Začiatok: dohodou
Požiadavky:
Profesionalita, samostatnosť, spoľahlivosť a prax, znalosť priemyselnej
inštalácie
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať telefonický alebo mailom.

Cena: dohodou €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0917104168 Email: praca@interwork.sk
Mesto:Trnava/Bratislava Inzerát pridaný:20.04.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: praca brigada

Pomoc.nekval.prac Holandsko potravinárstvo
Náplň práce: Pracuje sa v potravinárskych fabrikách spravidla s mäsovými výrobkami, prípadne cukrovinkami – balenie, triedenie, rezanie, oddeľovanie mäsa, etiketovanie, vykladanie . . .

Cena:
0 € 0,-Sk   Inzerát pridaný:27.04.2017

Hľadáme operátorky výroby- Bratislava
• Vykonávanie montážnych a demontážnych prác • Drobná manuálna práca • Výroba a montáž optických káblov. Práca sa realizuje v sede a za pracovným stolom • Pri nástupe je zame . . .

Cena:
740 € 22293,-Sk   Inzerát pridaný:19.04.2017

Hľadáme opatrovateľky!!!
Absolvovali ste opatrovateľský kurz, alebo ukončili zdravotnú školu? Chceli by ste pracovať ako opatrovateľka a viete po nemecky? Agentúra ATENA Vám ponúka možnosť pracovať v Nemec . . .

Cena:
1200 € 36151,-Sk   Inzerát pridaný:19.04.2017

Náš tipy:
Skúste hľadať Elektromontazne prace v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Elektromontazne prace v ďaľších inzerátoch

Pocasie.pozri.sk Počasie na 10 dní    Správy na každý deň  Reality z celého Slovenska

inzeraty zadarmo