• Dnes je: Štvrtok 19. októbra 2017 meniny má Kristián

Elektrikári- Nórsko Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Elektrikári- Nórsko

(Ponuka)
 • Elektrikri- Nrsko
Hľadáme skúsených elektrikárov, ktorí ovládajú anglický jazyk na pokročilej úrovni. Jedná sa o prácu na rôznych stavebných projektoch po celom Nórsku. Uchádzači musia vlastniť DSB certifikát! Iné výhody - mzda 3300€ brutto/mesiac - mzda 20€ Brutto/ hod - príspevok na dopravu - pracovný úväzok: 37,5 hodín týždenne + nadčasy - výplata každé 2 týždne - nadčasy platené za príplatok - pracovná zmluva na dobu neurčitú (dlhodobá práca) - pracovné oblečenie a náradie poskytuje zamestnávateľ - ubytovanie zabezpečené za 230 - 260 Eur (nájom za 2 týždne) - pomoc so všetkými registráciami, otvorením bankového účtu Požadujeme: - aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou - minimálne 3 roky skúseností V prípade záujmu zašlite nám emailom: * Podrobne rozpísaný životopis v ANGLICKOM jazyku * Referencie od predošlých zamestnávateľov

Cena: 3300 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0911279723 Email: info@dkrs.sk
Inzerát pridaný:12.03.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: praca brigada

Podobné inzeráty

 • Zmonk-pali - Trnava

  Zámočník-palič - Trnava

  Ponúkame prácu pre živnostníkov s praxou na pozícii zámočník palič vo firme zaoberajúcou sa opravou železničných vozňov, výrobou nákladných železničných vozňov, opravou . . .
 • Triedenie kovu - Franczsko

  Triedenie kovu - Francúzsko

  Miesto: Francúzsko (Marseille) Plat: dohodou Termín: 17/9/2017 Popis: ponúkame prácu pre šikovného a zručného robotníka, ide o prácu vo firme s kovošrotom – triedenie k . . .
 • Elektrikri Nemecko, Stuttgart

  Elektrikári Nemecko, Stuttgart

  Elektrikári Nemecko, Stuttgart Práca na trvalý pracovný pomer na nemeckú pracovnú zmluvu. Podmienka auto a aspoň jeden z partie ovláda nemecký jazyk + auto. Vek do 62 rokov. Hľ . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Elektrikári Nórsko v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Elektrikári Nórsko v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!