• Dnes je: Štvrtok 17. augusta 2017 meniny má Milica

Denný anglický tábor- SUMMER CAMP pre mládež vo veku 9-13 rokov Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Denný anglický tábor- SUMMER CAMP pre mládež vo veku 9-13 rokov

(Ponuka)
 • Denn anglick tbor- SUMMER CAMP pre mlde vo veku 9-13 rokov
Vážení rodičia , dávame do pozornosti Denný anglický tábor -SUMMER CAMP 2017, ktorý organizuje naša jazyková škola CASSI pre STARŠIE DETI vo veku 9-13 ROKOV. Tábor sa bude konať 24.7.2017 – 28.7.2017 v našich priestoroch na Hviezdoslavovej 18 vo Zvolene, v čase 8:30- 16:00 hod. V rámci tábora sa Vaše deti nielen zabavia a spoznajú nových kamarátov, ale navyše sa aj naučia "SPEAKOVAŤ" na vybrané témy v anglickom jazyku po vedením kvalifikovaných slovenských lektorov! Vaše deti v spoločnosti rovesníkov odbúrajú svoj strach z rozprávania v anglickom jazyku a ešte si aj užijú VEĽA ZÁBAVY, ktorá k LETNÝM PRÁZDNINÁM neodmysliteľne patrí :) Doobedný kurz angličtiny v poobedných hodinách vystrieda množstvo výletov do okolia Zvolena. Cena: 89,00 EUR. V cene je zahrnuté: kurz angličtiny, 5 x snack (ovocie), 5 x obed, pitný režim, študijné materiály, nálady na organizáciu výletov.

Cena: 89 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk Nezadan Email: cassi@cassi.sk
Mesto:Zvolen Inzerát pridaný:16.06.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: sluzby financie

Podobné inzeráty

 • Preklady a tlmoenie

  Preklady a tlmočenie

  Jazyková škola CASSI v rámci ponuky svojich služieb ponúka aj prekladateľké a tlmočnícke služby. Preklady poskytujeme v jazykoch: anglickom,nemeckom, francúzskom, ruskom, španiel . . .
 • Najlacnejie podrezanie domu-hydroizolcie

  Najlacnejšie podrezanie domu-hydroizolácie

  Pre zákazníkov na celom Slovensku ponúkame najlacnejšie podrezanie domu , injektáž muriva , drenáž domu , hydroizoláciu domu – doprava zadarmo v rámci celého Slovenska. Podrez . . .
 • Profesionlne preklady + korektry anglitina

  Profesionálne preklady + korektúry angličtina

  Prekladateľka/korektorka v odbore AJ ponúka kvalitné a promptné preklady a korektúry textov zo všetkých odborov a oblastí, t.j. bez obmedzení, čo sa týka zamerania textu. Kvalifik . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Denný anglický v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Denný anglický v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!