• Dnes je: Pondelok 18. decembra 2017 meniny má Sláva, Slávka

Denný anglický tábor- SUMMER CAMP pre mládež vo veku 9-13 rokov Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Denný anglický tábor- SUMMER CAMP pre mládež vo veku 9-13 rokov

(Ponuka)
 • Denn anglick tbor- SUMMER CAMP pre mlde vo veku 9-13 rokov
Vážení rodičia , dávame do pozornosti Denný anglický tábor -SUMMER CAMP 2017, ktorý organizuje naša jazyková škola CASSI pre STARŠIE DETI vo veku 9-13 ROKOV. Tábor sa bude konať 24.7.2017 – 28.7.2017 v našich priestoroch na Hviezdoslavovej 18 vo Zvolene, v čase 8:30- 16:00 hod. V rámci tábora sa Vaše deti nielen zabavia a spoznajú nových kamarátov, ale navyše sa aj naučia "SPEAKOVAŤ" na vybrané témy v anglickom jazyku po vedením kvalifikovaných slovenských lektorov! Vaše deti v spoločnosti rovesníkov odbúrajú svoj strach z rozprávania v anglickom jazyku a ešte si aj užijú VEĽA ZÁBAVY, ktorá k LETNÝM PRÁZDNINÁM neodmysliteľne patrí :) Doobedný kurz angličtiny v poobedných hodinách vystrieda množstvo výletov do okolia Zvolena. Cena: 89,00 EUR. V cene je zahrnuté: kurz angličtiny, 5 x snack (ovocie), 5 x obed, pitný režim, študijné materiály, nálady na organizáciu výletov.

Cena: 89 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk Nezadan Email: cassi@cassi.sk
Mesto:Zvolen Inzerát pridaný:16.06.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: sluzby financie

Podobné inzeráty

 • Ubytovn Mikulovice

  Ubytování Mikulášovice

  Nabízíme ubytování v přízemní budově se 4 pokoji s koupelnami.2x dvoulůžkový, 2x třílůžkový pokoj, jeden bezbariérový. V areálu je hospůdka, možnost snídaní a večeř . . .
 • Denn anglicko- zbavn tbor pre deti vo veku 6-8 rokov

  Denný anglicko- zábavný tábor pre deti vo veku 6-8 rokov

  Jazyková škola CASSI otvára ďalší ročník Denného anglicko- zábavného tábora, ktorý je určený pre všetky deti vo veku 6-8 rokov ! Ak hľadáte zmysluplný program pr . . .
 • Lep tovnk

  Lepší účtovník

  Účtovná spoločnosť ponúka komplexné spracovanie účtovníctva /JÚ, PÚ/, miezd, personalistiky, daňových priznaní so zárukou. Prax 20 rokov. Lokalita Košice a okolie . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Denný anglický v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Denný anglický v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!