• Dnes je: Štvrtok 19. októbra 2017 meniny má Kristián

Automatizér-robotik - Trnava Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Automatizér-robotik - Trnava

(Ponuka)
 • Automatizr-robotik - Trnava
 • Automatizr-robotik - Trnava
Hľadáme šikovných automatizérov/robotikov s praxou pre výrobné linky/roboty v automobilovom priemysle. Náplň práce. -programovanie automatizovaných výrobných liniek/robotov - riešenie automatizácie a úloh s tým spojených - podieľanie sa na inováciách, zlepšovaní technológií Výhody: -Pôsobenie v medzinárodnej spoločnosti -Dobre a načas platená práca -Možnosť dlhodobej spolupráce Vyžadujeme: -Prax na podobnej pozícii veľkou výhodou -Znalosť v oblasti elektrotechniky, mechatroniky, mechaniky a robotiky -Skúsenosť z výrobnej spoločnosti (strojárstvo, automobilka) – výhodou V prípade záujmu o nami ponúkané miesto nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo mailom.

Cena: dohodou €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0917104168 Email: praca@interwork.sk
Mesto:Trnava Inzerát pridaný:12.04.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: praca brigada

Podobné inzeráty

 • Opatrovatelka, zdravotna sestra, asistentka

  Opatrovatelka, zdravotna sestra, asistentka

  Nástup ihneď. Sme personalna agentura a ponúkame prácu pre opatrovateľky, opatrovatelov, zdravotne asistentky a zdravotne sestry v Nemecku,Rakusku,Holandsku ,Anglicku a Slovensku. Posky . . .
 • Sadrokartnisti-Franczsko

  Sadrokartónisti-Francúzsko

  Spoločnosť INTERWORK hľadá šikovných pracovníkov s praxou na pozíciu sadrokartónista, ide o prácu vo Francúzsku. Požiadavky: -samostatná práca - znalosť a prax v profesii . . .
 • Vodi CE Belgicko

  Vodič CE – Belgicko

  Hľadáme skúsených vodičov kamiónov na prácu v Belgicku. Jedná sa o prevoz mraziarenských a potravinárskych výrobkov, o ich nakládku a vykládku. Vzhľadom na to, že produkty . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Automatizérrobotik v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Automatizérrobotik v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!