• Dnes je: Štvrtok 17. augusta 2017 meniny má Milica

American hairless terrier s PP Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

American hairless terrier s PP

(Ponuka)
 • American hairless terrier s PP
 • American hairless terrier s PP
ChS od Trnovských skál ponúka šteniatka s PP, Amerického bezsrstého teriéra z veľmi perspektívneho spojenia. Obaja rodičia sú skvelé vyrovnanej povahy, zdravotné testy u oboch rodičov a to Luxácia patelly u oboch 0/0 a PLL u oboch clear. Otec import Nemecko - „PR“ Imladris From Magpies Castle, Matka: Image of Perfection Centia. Štěňátka odchováváváme v rodinnom prostredí s deťmi i domácimi miláčikov, a tak sú plne socializované. ABT je málopočetné plemeno rýdzo povahovo pokojný, spoločenský a inteligentný psík. Je vhodný pre šport (agility, dogracing, atď.), Bezsrstá varianta je vhodná pre alergikov, srstnatá varianta je vhodnejšie na šport a pre aktívne rodiny na výlety do prírody-srsť je krátka a nelíná. Toto plemeno je vhodné aj do bytu. Se šteniatkom dostanete riadnu kúpnu zmluvu, veterinárne PET pas a očkovanie, čipovanie, odčervenie, štartovacie balíček. Chovatelský servis samozrejmosťou!

Cena: 1 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 420734322965 Email: alicesedl@seznam.cz
Mesto:Cel SR Inzerát pridaný:30.05.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: zvierata rastliny

Podobné inzeráty

 • teniatka CANE CORSO

  šteniatka CANE CORSO

  Ponúkam na predaj krásne mohutné 6 týždňové šteniatka Cane Corso modrej, modrej žihanej a plavej žihanej farby psíkov aj fenky a jedna fenka je formentino. Šteniatka sú cistokrv . . .
 • pelech pre psa Reedog Brown Ring

  pelech pre psa Reedog Brown Ring

  Pelechy REEDOG Ring sú pre tých, ktorí pre svojho maznáčika hľadajú niečo nevšedného, luxusného, ale pohodlného. Pokiaľ ste aj vy milovníci oblých tvarov, REEDOG Ring pelech j . . .
 • Bionek Fris za vysvden

  Bišonek Frisé za vysvědčení

  Prodám Bišóniky Frisé s PP, po otci z Rakouska. Akce ! V ceně rozvoz po celém Slovensku, ČR a čipování ! Malý, 30cm, bílý, nelínající psík, vypadající jako plyšový medv . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať American hairless v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať American hairless v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!