• Dnes je: Utorok 17. októbra 2017 meniny má Hedviga

American hairless terrier s PP Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

American hairless terrier s PP

(Ponuka)
 • American hairless terrier s PP
 • American hairless terrier s PP
ChS od Trnovských skál ponúka šteniatka s PP, Amerického bezsrstého teriéra z veľmi perspektívneho spojenia. Obaja rodičia sú skvelé vyrovnanej povahy, zdravotné testy u oboch rodičov a to Luxácia patelly u oboch 0/0 a PLL u oboch clear. Otec import Nemecko - „PR“ Imladris From Magpies Castle, Matka: Image of Perfection Centia. Štěňátka odchováváváme v rodinnom prostredí s deťmi i domácimi miláčikov, a tak sú plne socializované. ABT je málopočetné plemeno rýdzo povahovo pokojný, spoločenský a inteligentný psík. Je vhodný pre šport (agility, dogracing, atď.), Bezsrstá varianta je vhodná pre alergikov, srstnatá varianta je vhodnejšie na šport a pre aktívne rodiny na výlety do prírody-srsť je krátka a nelíná. Toto plemeno je vhodné aj do bytu. Se šteniatkom dostanete riadnu kúpnu zmluvu, veterinárne PET pas a očkovanie, čipovanie, odčervenie, štartovacie balíček. Chovatelský servis samozrejmosťou!

Cena: 1 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 420734322965 Email: alicesedl@seznam.cz
Mesto:Cel SR Inzerát pridaný:30.05.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: zvierata rastliny

Podobné inzeráty

 • Mal Lejla had svoj vysnen domov.

  Malá Lejla hľadá svoj vysnený domov.

  Malé šteniatko vyhodené na ulicu si hľadá svoju milujúcu rodinu.Lejla má cca 7mesiacov je hravá ako každé šteniatko. Prešla lekárskou prehliadkou kde bola zaočkovaná,začípov . . .
 • tata Basenji s PP

  Štěňata Basenji s PP

  Naše chovatelská stanice nabízí štěňátka afrického plemene Basenji po zdravotně testovaných a výstavně úspěšných rodičích (oba čistí na fanconi). Volného máme ještě . . .
 • pelech pre psa Reedog Brown Paw

  pelech pre psa Reedog Brown Paw

  Pelech Reedog PAW je vyrobený z veľmi kvalitného a odolného materiálu.Výhodou je snímateľný poťah, ktorý môžete prať aj v práčke. Matraca pelechu je z tubusu, a tak sa zabrá . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať American hairless v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať American hairless v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!